Naudingos nuorodos
Dėl amoksicilino tablečių tiekimo

Esant amoksicilino tablečių tiekimo sutrikimui, Lietuvą pasiekė iš Portugalijos 10 000 pakuočių amoksicilino tablečių, pavadinimu  Amoxicilina Generis 1000 mg comprimidos revestidos por película N16,  siunta.

Primename, kad Lietuvos rinkoje yra prieinamos ir amoksicilino vaistiniai preparatai iš Lenkijos - AMOTAKS 1 g tabletės N20 (Tarchomin Polfa S.A.) ir Ispanijos. Iš Ispanijos patiektų vaistų pavadinimus ir kiekius rasite čia /index.php?4046607543

Gydytojai, norėdami paskirti gydymui šiuos vaistinius preparatus, turėtų išrašyti vardinį receptą ir Vardinio vaistinio preparato skyrimo pareiškimą, vadovaujantis Vardinių vaistinių preparatų įsigijimo taisyklių, patvirtintų SAM 2005 m. gegužės 9 d. įsakymu Nr. V-374, nustatyta tvarka:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.255896/asrx.

Gavę naujos informacijos apie Lietuvos rinkai patiektus papildomus amoksicilino kiekius, apie tai informuosime atskirai.

Papildomai informuojame, jog šiuo metu rengiamas kompensuojamųjų vaistinių preparatų kainyno (toliau – kainynas) papildymo projektas, siekiant įtraukti dalį vardinių amoksicilino preparatų į kompensavimo sistemą. Skatiname sekti Tarnybos skelbiamas (adresu www.vvkt.lt) ir kainyno atnaujinimo naujienas ir primename, kad išrašant receptą kompensuojamajam vaistiniam preparatui, esančiam kainyne, galioja įprasta kompensuojamųjų vaistų išrašymo tvarka, t. y., vardinio vaistinio preparato skyrimo pareiškimo pildyti nereikia.

Sekite mūsų naujienas. Kiekvienas vartotojas turi galimybę jas užsisakyti ir kaip naujienlaiškį automatiškai gauti savo nurodytu elektroninio pašto adresu.