Naudingos nuorodos
Naujienos
Dėl vaistinių preparatų tiekimo atnaujinimo
2023-02-09

Informuojame, kad atnaujintas vaistinių preparatų Refoxim (Cefuroksimas) 1500 mg milteliai injekciniam ar infuziniam tirpalui N1ir Zinnat (Cefuroksimas) 125 mg/5 ml granulės geriamajai suspensijai 100 ml, N1 tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Įmonių, turinčių gamybos ir/ar didmeninio platinimo licencijas, įrašytų į Veikliųjų medžiagų gamintojų, importuotojų ir platintojų sąrašą bei naujų pareiškėjų dėmesiui!
2023-02-08

EudraGMDP duomenų bazė 2022 m. prijungta prie Europos vaistų agentūros SPOR OMS adresų duomenų bazės

Europos vaistų agentūra savo internetinėje svetainėje (https://www.ema.europa.eu/en/events/ integration-eudragmdp-oms-webinar-industry ) informuoja, kad gamybos ir didmeninio platinimo licencijų turėtojai prieš kreipdamiesi į savo šalies kompetentingą instituciją dėl naujos (ar atnaujinamos) licencijos išdavimo, turi užtikrinti, kad jų buveinės ir veiklos vietos adresai būtų įtraukti į OMS (Organizacijų valdymo sistemos) duomenų bazę. Tai taikoma visoms įmonėms, nurodytoms EudraGMDP duomenų bazėje, EEE šalių gamintojams, žmonėms skirtų ir veterinarinių vaistų bei veikliųjų medžiagų importuotojams ir platintojams.

Nuo 2022 m. sausio 28 d. EudraGMDP duomenų bazės administratoriai iš nacionalinių kompetentingų institucijų (VVKT) nebesuvedinėja vaistų gamintojų, vaistų platinimo įmonių bei veikliųjų medžiagų gamintojų, importuotojų ir platintojų organizacinių duomenų (įmonės pavadinimo, buveinės ir veiklos vietos adresų) tiesiogiai į atitinkamus EudraGMDP duomenų bazės laukus. Šie duomenys turi būti nurodyti OMS duomenų bazėje. Suvesdami kitus reikalingus duomenis apie išduotas ar atnaujintas licencijas administratoriai organizacinius įmonių duomenis jau turi rasti OMS duomenų bazėje (gamintojų/ importuotojų/platintojų pavadinimą, buveinės  ir vietos adreso informaciją).

Prieš teikdamos paraišką gamybos ir didmeninio platinimo licencijoms gauti ar patikslinti, papildyti,  taip pat dėl įrašymo į Veikliųjų medžiagų gamintojų, importuotojų ir platintojų sąrašą, įmonės turi pasitikrinti OMS duomenų bazėje, ar iki 2022 metų sausio mėnesio į EudraGMDP duomenų bazę suvestų įmonių pavadinimai, buveinės ir veiklos vietų adresai buvo automatiškai integruoti į OMS adresų duomenų bazę.

Duomenis pasitikrinti galima prisijungus pagal šią nuorodą https://spor.ema.europa.eu/omswi/#/

Jei OMS duomenų bazėje įmonės buveinės ir /ar veiklos adresų nėra, įmonė turi užsiregistruoti Europos vaistų agentūros OMS duomenų bazėje, užpildydama atitinkamą prašymą ir pateikdama jį https://spor.ema.europa.eu/omswi/#/.

Daugiau informacijos Tarnybos tinklapyje

VVKT klientų dėmesiui dėl Tarnybos el. pašto migravimo darbų ir galimų el. pašto sistemos trikdžių!
2023-02-08

Šiomis dienomis vykdomi Tarnybos el. pašto migravimo darbai. Dėl šių vykdomų darbų galimi Tarnybos el. pašto pranešimų siuntimo ar gavimo sutrikimai, nesklandumai.

Atsiprašome už nepatogumus, su kuriais susiduriate. Kilus klausimams prašome skambinti VVKT svetainėje nurodytais kontaktais. Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2023-02-07

Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinio preparato tiekimo atnaujinimo
2023-02-07

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Dipeptiven (N(2)-L-alanil-L-glutaminas) 200 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui 100 ml N10 tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl antibakterinių vaistų tiekimo sutrikimų
2023-02-07

Kaip jau buvo ne kartą minėta viešai, jau kurį laiką su antibakterinių vaistų stygiumi susiduria dauguma Europos Sąjungos šalių, ypač trūksta vaistų, kurių veiklioji medžiaga amoksicilinas. Gydytojai skatinami prieš išrašant šiuos vaistus pacientams, pasitikrinti informaciją VVKT svetainėje.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2023-02-06

Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo atnaujinimo
2023-02-06

Informuojame, kad atnaujintas vaistinių preparatų Acic (Acikloviras) 200 mg tabletės N25, Doxorubicin EBEWE (Doksorubicino hidrochloridas) 2 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui 25 ml N1, Lekoklar (Klaritromicinas) 500 mg plėvele dengtos tabletės N14, Paclitaxel EBEWE (Paklitakselis) 6 mg/ml koncentratas infuziniam tirpalui 50 ml N1, Roxardio (Rozuvastatinas) 10 mg plėvele dengtos tabletės N30 ir Combigan (Brimonidino tartratas/Timololis) 2 mg/5 mg/ml akių lašai (tirpalas) 5 ml N1 tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo atnaujinimo
2023-02-03

Informuojame, kad atnaujintas vaistinių preparatų NARAMIG (Naratriptanas) 2,5 mg plėvele dengtos tabletės N2 ir Betaferon (Interferonas beta-1b) 250 µg/ml milteliai ir tirpiklis injekciniam tirpalui N15x(tirpiklio užpildytas švirkštas, flakono adapteris su adata ir 2 alkoholiu suvilgytos servetėlės) tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinio preparato tiekimo sutrikimo
2023-02-03

Informuojame, kad laikinai sutriko šio vaistinio preparato tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo atnaujinimo
2023-02-01

Informuojame, kad atnaujintas vaistinių preparatų paxeladine (Okseladino-vandenilio citratas) 2 mg/ml sirupas 100 ml ir matavimo šaukštas arba matavimo taurelė, N1, AXETINE (Cefuroksimas) 250 mg plėvele dengtos tabletės N10,  Imuran (Azatioprinas) 50 mg plėvele dengtos tabletės N100 ir PRESTERAM (Perindoprilio argininas/Amlodipinas) 10 mg/5 mg tabletės N30 tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2023-02-01

Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų registracijos pažymėjimų galiojimo panaikinimo
2023-01-31

Informuojame, kad Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos viršininko 2023 m. sausio 31 d. įsakymu panaikinamas vaistinių preparatų registracijos pažymėjimų galiojimas. Vaistinių preparatų sąrašą rasite čia.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo atnaujinimo
2023-01-30

Informuojame, kad atnaujintas vaistinių preparatų Brieka (Pregabalinas) 150 mg kietosios kapsulės N56, Itraconazol Actavis (Itrakonazolas) 100 mg kietosios kapsulės N28 ir Ultravist (Jopromidas)769 mg/ml injekcinis ar infuzinis tirpalas 50 ml N10 tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2023-01-30

Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

<- Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 37 Pirmyn ->