Naudingos nuorodos
Naujienos
Moldovos Respublikos vaistų ir medicinos prietaisų agentūros ekspertai dalyvavo geros gamybos ir farmakologinio budrumo praktikos mokymuose
2018-05-03

2018 metų balandžio 23-27 dienomis Lietuvoje lankėsi Europos Sąjungos finansuojamo Dvynių programos projekto „Moldovos Respublikos vaistų ir medicinos prietaisų agentūros, kaip vaistų, medicinos prietaisų ir farmacinės veiklos reguliavimo agentūros, stiprinimas“ ekspertai iš Moldovos. Tai jau trečiais mokomasis vizitas Lietuvoje, kuriuo tikslas – stiprinti kolegų iš Moldovos Respublikos profesinius gebėjimus.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-05-02

Informuojame, kad tebėra sutrikęs vaistinio preparato Mofenstra (montelukastas) 4 mg kramtomosios tabletės  tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai. Tiekimą planuojama atnaujinti 2018 m. birželio mėn. pabaigoje.

Informacija apie Administracinių (biuro) patalpų Klaipėdoje nuomos pirkimą skelbiamų derybų būdu
2018-05-02

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, juridinio asmens kodas 191351864, Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius, numato išsinuomoti administracinės paskirties (biuro) patalpas Perkančiosios organizacijos funkcijoms ir veiklai vykdyti Klaipėdos mieste. Pirkimas vykdomas skelbiamų derybų būdu.
Su pirkimo sąlygomis galima susipažinti čia.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-26

Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Lietuvos vaistų verifikacijos sistema
2018-04-26
Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba dalinasi Nacionalinės vaistų verifikacijos organizacijos geromis naujienomis.
Iššūkiai ir tendencijos, naudojant brangias medicinos priemones (VASPVT)
2018-04-26

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) valdo nacionalinius duomenis apie brangių medicinos priemonių kiekį, technines savybes, išlaidas, naudojimo intensyvumą bei pasiskirstymą Lietuvoje. Brangios medicinos priemonės – tai pozitronų emisijos tomografai, linijiniai greitintuvai, magnetinio rezonanso tomografai, angiografai, kompiuteriniai tomografai, gama kameros, mamografai, diagnostiniai rentgeno ir diagnostiniai ultragarsiniai prietaisai, kurių įsigijimo kaina viršija 28 962 eurus ir su kuriomis teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos visiškai ar iš dalies apmokamos iš PSDF biudžeto lėšų.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-23

Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Sukčiai nusitaikė į sergančiuosius diabetu: siūloma greitai išsigydyti sudėtingą ligą
2018-04-20

Internete paskutiniu metu itin sparčiai plinta klaidinanti ir tikrovės neatitinkanti informacija apie produktą, kuris neva leidžia greitai ir efektyviai išsigydyti vieną sudėtingiausių endokrininės sistemos ligų – diabetą. Be jokios abejonės, produkciją siūloma įsigyti, ji giriama „garsaus“ gydytojo, „pagijusių“ pacientų. Neapsigaukite – siūlomas produktas nėra vaistai.

Dėl metotreksato saugumo
2018-04-20

Europos vaistų agentūra (toliau – EVA) pradėjo pakartotinę vaistinių preparatų, kurių sudėtyje yra metotreksato, peržiūrą dėl galimos klaidingo dozavimo rizikos.

Dėl vaistinių preparatų CONCERTA tiekimo atnaujinimo
2018-04-20
Informuojame, kad atnaujintas vaistinių preparatų CONCERTA (metilfenidato hidrochloridas) 18 mg pailginto atpalaidavimo tabletės ir CONCERTA (metilfenidato hidrochloridas) 36 mg pailginto atpalaidavimo tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-19

Informuojame, kad tebėra sutrikęs vaistinio preparato CLARITHROMYCIN GRINDEKS (klaritromicinas) 500 mg   plėvele dengtos tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai. Tiekimą planuojama atnaujinti 2018 m. gegužės 25 d.

Dėl vaistinio preparato Sodium chloride Kabi tiekimo atnaujinimo
2018-04-18
Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Sodium chloride Kabi (natrio chloridas) 9 mg/ml tirpiklis parenteriniam vartojimui, 5 ml N20 tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
Registruotojų dėmesiui !
2018-04-17

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba parengė sąrašą vaistinių preparatų, kurių registruotojai per šešis mėnesius nuo vaistinio preparato įregistravimo Tarnybai nepranešė apie pirmojo patiekimo Lietuvos Respublikos rinkai datą. Primename, kad ši pareiga yra įtvirtinta Lietuvos Respublikos farmacijos įstatymo 15 straipsnio 7 dalyje.

Dėl vaistinio preparato Azopt tiekimo atnaujinimo
2018-04-16

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Azopt (brinzolamidas) 10 mg/ml akių lašai (suspensija) tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai. Vaistinį preparatą galima bus įsigyti vaistinėse savaitės viduryje.

Dėl vaistinio preparato Seretide Diskus tiekimo atnaujinimo
2018-04-16

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Seretide Diskus (salmeterolis/flutikazono propionatas) 50 µg/100 µg/dozėje dozuoti įkvepiamieji milteliai tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinio preparato Cordarone tiekimo atnaujinimo
2018-04-12

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba gavo naujos informacijos iš Cordarone (amjodarono hidrochloridas) 200 mg tabletės registruotojo UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“, kad šio vaistinio preparato siunta jau pristatyta į Lietuvą. Kompensuojamąjį vaistinį preparatą galima bus įsigyti vaistinėse kitos savaitės pradžioje.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-12

Informuojame, kad tebėra sutrikęs vaistinių preparatų ELIFY (venlafaksinas) 150 mg pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, ELIFY (venlafaksinas) 75 mg pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, Capecitabine Norameda [Actabi] (kapecitabinas) 150 mg plėvele dengtos tabletės ir Capecitabine Norameda [Actabi] (kapecitabinas) 500 mg plėvele dengtos tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai. Tiekimą planuojama atnaujinti 2018 m. gegužės mėn. pabaigoje.

Jūsų patogumui: vaistų tiekimo sutrikimai - specialioje lentelėje
2018-04-10
Informuojame, kad nuo šiol informacija apie aktualius vaistų tiekimo sutrikimus bus talpinama ne tik „Naujienose“, bet ir nuolat atnaujinamoje lentelėje. Ją rasite skiltyje „Svarbi informacija“, paspaudę aktyvų laukelį „Vaistų tiekimo sutrikimai“. Atsidarę lentelę, matysite visus Tarnyboje gautus vaistų tiekimo sutrikimus 2018 metais, taip pat informaciją apie tai,  kada planuojama atnaujinti tiekimą, kokiu tos pačios veikliosios medžiagos ir farmacinės formos vaistu galima pakeisti vaistą, kurio tiekimas sutriko ir pan. 
Savigyda: netinkama diagnozė – netinkamai parinkti vaistai
2018-04-10

Šiais laikais vaistais galima išgydyti bei kontroliuoti daugybę ligų. Tačiau kaip kadaise teigė garsus romėnų filosofas Seneka, „kai kurie vaistai gali būti pavojingesni už pačias ligas“. Šis posakis ypač aktualus, kai vaistai vartojami neatsakingai, netinkamai, nepasitarus su sveikatos priežiūros specialistu – gydytoju arba vaistininku. Kokie savigydos pavojai?

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-06
Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
<- Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14 Pirmyn ->